Головна

 Дитяча школа

 ХК Придніпровськ

 Фото

 Календар

 Чемпіонат України
 - дорослі
 - юнаки
 - жінки

 Архів новин

 Кубок Федерації

 Дніпротехсервіс

 Чемпіонат області

 Гостьова книга
 

Днепровские Волки (Архив)

Ласунка

ГНЕЗДО

Харьковский хоккей

Запорожские Медведи

ФХУ

Сайт доступний за посиланнями:
hockey.dp.ua
dneprfh.inf.ua
dneprhock.ltd.ua
пошта: dneprhock@i.ua


 

Сайт Федерації хокею м.Дніпро
ДНІПРОВСЬКИЙ ХОКЕЙ
Дитяча хокейная школа ДЮСШ ХК "Придніпровськ"
Дорослий аматорський хокей з шайбою у м.Дніпро
"Льодова Арена", Червоний Камінь, вул.Набережна Заводськая, 53

05-06.06.21 Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області
В Дніпрі цими вихідними пройшов відкритий чемпіонат області з хокею серед аматорів та ветеранів. В змаганнях прийняли участь 8 команд з міста та регіонів, в складі яких були аматори, старші за 25 років, та професіонали, старші за 50. Учасники були розбиті на 2 підгрупи:
Група "Дніпро": Легіон – Шершні - 9:3, Майстер – Регулятор - 4:8, Регулятор – Легіон - 6:4, Майстер – Шершні - 10:5, Легіон – Майстер - 7:2, Регулятор – Шершні - 8:1.
Група "Гості": Полюс – Скіфи - 1:10, Яструби – Авангард - 8:3, Яструби – Скіфи - 7:5, Полюс – Авангард - 3:4 Б, Яструби – Полюс - 5:2, Скіфи – Авангард - 8:3
Другі команди за результатами групових турнірів зіграли стиковий матч за підсумкову "бронзу", де дніпровський "Легіон" поступився нікопольським "Скіфам" - 3:10, а переможці груп зійшлись у фіналі, в якому "Криворізькі Яструби" переграли дніпровський "Регулятор" - 5:2.
Кращим воротарем турніру організатори - Відокремлений підрозділ ФХУ в Дніпропетровській обл., визнали Дмитра Протасенка (Скіфи), захисником - Олександра Суздалєва (Регулятор), нападником - Сергія Брагу (Регулятор), бомбардиром - Юрія Карпенка (Яструби), що здобув 12 очок (9 шайб + 3 передачі). Також, по 12 очок на рахунку "скіфів" Павла Дикого 12 (8+4), та Бориса Оганесяна - 12 (7+5), але менша кількість закинутих шайб.
Переможці турніру отримали перехідний красень-кубок, а всі призери змагань - медалі та дипломи.


матч "Регулятор" - "Шершні"матч "Майстер" - "Легіон"нікопольські "Скіфи" з "бронзою"фінал "Регулятор" - "Яструби""Криворізькі Яструби" з Кубкомпереможці турніру - "Криворізькі Яструби"фіналісти - "Яструби" та "Регулятор"

 

На жаль, змагання в залік Чемпіонату області, до цього часу не були в нас регулярними, і проводилися у Дніпрі, лише двічі - в 2007-му та 2012-му роках:

Чемпіонат Дніпропетровської області 2007-го року:
www.hockey.dp.ua/champ_dnobl-2007

Чемпіонат Дніпропетровської області 2012-го року:
hockey.dp.ua/dnipro_wolves/indexi.php?action=champ-obl_2012